12141/​208

Merete Barker (f. Birkerød 1944)

To litografier og en litografisk udstillingsplakat. Sign. Merete Barker og MB, hhv. dateret og nummereret 74, 12/25 og 77, 1/10. Litografi i farve samt offset tryk. Bladstørrelse 48–55×50–76. (4)

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag