2131/684
Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
Tre x to kompositioner. Sign. og nummeret, hhv. 12/50, 16/50 og 46/50. Serigrafier og litografier i farver. Bladstørrelse 70×49. Uindrammede. (6)
Original stand.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud