1816/​9113

Engelsk dobbelt vinkelmåler af messing mærket Cary, London. 19. årh. L. 84 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK