2041/516
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af palisander med underliggende hylde. Top med grønt laminat. H. 56. Diam. 76,5.
Brugsslitage, herunder ridser, mærker og afslag.
Moderne kunst og design, 6. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag