2445/813
Lænestol af eg, genbrugstræ, sæde betrukket med mørkebrunt uld ryg udspændt med flettet flagline. Model MG 31. Udført og stemplet hos Godsk Snedkeri, Viby.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1169865 | ||
1017480 | ||
1169865 (Autobud) | ||
1017480 | ||
1169865 | ||
1017480 (Autobud) | ||
1169865 | ||
1017480 (Autobud) | ||
1169865 | ||
1017480 (Autobud) | ||
1169865 | ||
1017480 (Autobud) | ||
1169865 | ||
1017480 (Autobud) | ||
1169865 | ||
1017480 | ||
1031511 | ||
995174 |