2426/79
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Parti fra Islingeskoven med udsigt til en skovsø. Sign. C. F. Aagaard 1888. Olie på lærred. 69×53.
Områder med meget minimale krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
818238 | ||
1001159 (Autobud) | ||
818238 | ||
1001159 (Autobud) | ||
818238 | ||
1001159 (Autobud) | ||
818238 | ||
1001159 (Autobud) | ||
977186 | ||
1001159 (Autobud) | ||
977186 | ||
1001159 (Autobud) | ||
977186 | ||
1001159 | ||
1159814 |