12118/​238

Chiffoniere af sortstafferet mahogny, front med syv skuffer. 19. årh.s midte. H. 171. B. 96. D. 50.

Alder- og brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

480 DKK

(Autobud) 480 DKK
460 DKK
(Autobud) 440 DKK
420 DKK
400 DKK