12118/238
Chiffoniere af sortstafferet mahogny, front med syv skuffer. 19. årh.s midte. H. 171. B. 96. D. 50.
Alder- og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag