2043/411
Kinesisk figurgruppe af udskåret fedtsten i form af to buddhistiske gudeskikkelser. 19/20. årh. L. 11 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud