1948/812
Ubekendt design
Justérbar standerlampe med stel af sortlakeret metal og beslag af messing. H. maks. 155.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Nyere sort lakering. Skærm med bule og afskalning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud