2040/​1364

Louis Vuitton

“Ambassador” mappe af sort Epi læder med gyldne beslag, kort hank, en udvendig baglomme, to rum med tre indvendige lommer og mørkegrønt læderfor. Nøgler medfølger. H. 31 x B. 41 x D. 11 cm.

Original dustbag medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Læderet indvendigt fremstår med ridser. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 30. september 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.400 DKK

2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK