2040/1364
“Ambassador” mappe af sort Epi læder med gyldne beslag, kort hank, en udvendig baglomme, to rum med tre indvendige lommer og mørkegrønt læderfor. Nøgler medfølger. H. 31 x B. 41 x D. 11 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Læderet indvendigt fremstår med ridser. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 30. september 2020
Vurdering
Hammerslag