2441/245
Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917)
To barfodede drenge ved væltet æblekurv. Sign. Hans Smidth. Olie på plade. 26×21.
Vurdering
11 bud
816255 | ||
102038 (Autobud) | ||
816255 | ||
102038 (Autobud) | ||
816255 | ||
102038 (Autobud) | ||
816255 | ||
102038 | ||
816255 (Autobud) | ||
102038 | ||
816255 |