2250/212
To næsten identiske stager af sølv. A.F. Rasmussen og HOJ. 20. årh. Udfyldte. H. 4 cm. Diam. 13 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Vurdering
Hammerslag