2250/​212

To næsten identiske stager af sølv. A.F. Rasmussen og HOJ. 20. årh. Udfyldte. H. 4 cm. Diam. 13 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.700 DKK

2.700 DKK
(Autobud) 2.600 DKK
2.500 DKK
(Autobud) 1.700 DKK
1.650 DKK
1.500 DKK