2427/​98

Par piedestaler af blankglaseret fajance, rigt støbt med kannelerede stammer med bladværk samt indskription. 20. årh. H. 114 og 115. (2)

Brugsslitage. Ridser, mærker og pletter. Reparationer. Mindre afslag.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag