1319/531
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
Rød/hvid/sort. Sign. Schwalbe på passepartoutet. Gouache på papir. Lysmål 24×24.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 7. maj 2013
Vurdering
Hammerslag