902/681
John Copeland (f. Californien 1976)
“The roots grow upward”. Sign. på bagsiden John Copeland 2013. Olie på lærred. 193×160. Uindrammet.
Proveniens: V1 Gallery, København. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier og skulpturer, 8. juni 2021
Vurdering
Hammerslag