2438/500
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
Uden titel. Sign. Bech. Olie på lærred. 65×78.
Enkelte minimale optørringskrakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
1055321 | ||
907362 | ||
1055321 | ||
1147470 | ||
1055321 (Autobud) | ||
1147470 | ||
1055321 | ||
971076 | ||
1055321 |