12118/30
Per Baagøe (f. Århus 1946)
“Høstakke ved Rørvig”. Sign. Per Baagø 1991. Litografi i farver nr. 49/60. Bladmål 63×90. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag