1424/585
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Komposition. Sign. Förg 95, 20/50 samt dateret i trykket 17.6.95. Radering og akvatinte. Bladstørrelse 46,5×38.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 10. juni 2014
Vurdering
Hammerslag
13 bud