2148/835
Helen Sieger (f. New York 1911, d. Zevenaar 2010)
Komposition. Sign. Helen Sieger. Olie på masonit. 50×65.
Krakeleringer. Afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud