12038/179
Aage Strand (f. Løgstør 1910, d. 1974)
Komposition. Sign. Aage Strand. Olie på lærred. Lysmål 70×59. Rammemål 89×78.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag