2439/1586
To George III kammerstager af sterlingsølv, begge med gadroneringer. Rebecca Emes & Edward Barnard I, London 1812 og William Burwash, London 1817.Vægt 659 g. (2)
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.