12141/241
Kinesisk kamfertræskiste, rigt udskåret. 20. årh.s midte. H. 51. L. 103. D. 51.
Almindelige brugstegn.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag