2116/342
Fetish figur af udskåret og patineret træ, rigt besat med metalstykker og klæde. Vili stil. 20. årh. H. 34.
Brugsspor. Mindre afslag og revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag