1626/​1601

Bogpresse af bemalt støbejern dekoreret med logo i form af davids stjerne. 20. årh. 32×29 cm.

Mindre buler, ridser og mærker.

Varia, 30. juni 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag