1626/1601
Bogpresse af bemalt støbejern dekoreret med logo i form af davids stjerne. 20. årh. 32×29 cm.
Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 30. juni 2016
Vurdering
Hammerslag
Varia, 30. juni 2016