1943/509
Damien Hirst (f. Bristol 1965)
“The Last Supper”. Sign. Damien Hirst. Litografisk offset i farver. Lysmål 146×196.
Lette bølger i papiret. Én større fold. Enkelte ridser i rammens plexsiglas.
Moderne kunst og design, 22. oktober 2019
Vurdering
Hammerslag