1324/147
Engelsk maler, 19. årh.
Uvejr ved en strand. Sign. W. T. 1866. Olie på papir monteret på træ. 27×37.
Minimale afskalninger.
Ældre malerier og møbler, 10. juni 2013
Vurdering
Hammerslag