1950/257
Kinesisk vifte, gouache på papir, stave af udskåret træ. Canton, Qing 19. årh. H. 28 cm.
to-tre stave løse.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag