2425/​902

Dansk møbeldesign

Funkis spisebord af elm, plade med skjult udtræk i enderne. 1940'erne. H. 73. L. 140/259. B. 95.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Tillægsplader medfølger ikke.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag