2007/​2051

TAG Heuer

Damearmbåndsur af guld og stål. Model Link, ref. WJF1352. Quartz værk med dato. Perlemorsskive med forgyldte visere og timemarkører. Tag Heuer lænke med foldespænde af delvist forgyldt stål. Omkreds 16 cm. Urets diameter 26 mm. 2000'erne.

Original æske og ekstra led medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Batteriskift påkrævet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 12. februar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK