2435/7576
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky, 25/99. Litografi i farver. Lysmål 57×40.
Undersøgt i ramme. Mindre misfarvning. Herudover original stand.
Vurdering
1113375 | ||
1142632 (Autobud) | ||
1113375 | ||
1142632 | ||
246527 | ||
576 |