1702/16
Nyrococo spejl af forgyldt og udskåret træ. 19. årh. H. 112. B. 56.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 9. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
Enkelte ridser og mærker.