12022/6
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Figurkomposition. Sign. med monogram CHP 44. Litografi på papir. 24,5×19. Rammemål 35,5×30,3.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud