Bent Holstein (f. København 1942)
Tonny Hørning (f. Granslev 1941)
Bent Holstein: "Lille blå krukke II. Sign. på bagsiden B. Holstein 1988. Olie på lærred. 24×19
Tonny Hørning: Uden titel. Sign. Hørning 88–89 med dedikation. Collage. 47×31
God stand.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020