1948/287
Hurdy gurdy med greb i form af hoved. 18. årh. L. 72 cm.
Virker ikke. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud