12131/8
Et par kinesiske bordlamper af porcelæn, dekorerede i farver med figurer og tegn. 20. årh. H. inkl. fatning ca. 47. (2)
Næsten ens. Mindre brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag