2417/373
Fransk bord af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Empire form, 1900. H. 78. B. 129. D. 66.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Vandskjolder.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag