12103/295
Ole Bjørn Krüger (f. 1929)
Sofabord af bejdset eg. Pladen ilagt keramiske fliser. Sign. OBK. H. 52 L. 130 B. 90.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag