12103/​295

Ole Bjørn Krüger (f. 1929)

Sofabord af bejdset eg. Pladen ilagt keramiske fliser. Sign. OBK. H. 52 L. 130 B. 90.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag