2436/​807

Ib Kofod-Larsen (f. 1921, d. 2003)

Skænk af palisander. Front med fire låger og fire skuffer. Udført hos Faarup Møbelfabrik. H. 85. B. 240. D. 51.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Finérafslag og hak. Hylder mangler.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?