2103/26
Stokke/paraplystativ af støbejern og metal. 20. årh. H. 60. Diam. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Rust på bund. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag