2103/​26

Stokke/paraplystativ af støbejern og metal. 20. årh. H. 60. Diam. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Rust på bund. Afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

950 DKK

950 DKK
900 DKK