Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Fem kompositioner. Fire sign. og én dateret. Akvarel på papir og pap. Bladstørrelse fra 21×15 til 50×34. Uindrammet. (5)
Mindre folder og håndteringsmærker. Mindre misfarvninger.
808206 | ||
576 |