2441/​831

Skandinavisk design

Seng af fyrretræ med tre skuffer. Base af sortlakeret træ. Løse lameller på top. H. 43. L. 195. B. 90.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og afslag.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?