2447/​545

Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961)

Rådyr. Sign. Salto, 197/200. Litografi. Lysmål 74×56.

Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

26 bud

949471 2.500 DKK
1108281 2.400 DKK
949471 2.300 DKK
1108281 2.200 DKK
949471 2.100 DKK
1108281 (Autobud) 2.000 DKK
949471 1.950 DKK
1108281 (Autobud) 1.900 DKK
949471 1.850 DKK
1108281 (Autobud) 1.800 DKK
949471 1.750 DKK
1108281 (Autobud) 1.700 DKK
949471 1.650 DKK
1108281 (Autobud) 1.600 DKK
949471 1.550 DKK
1108281 (Autobud) 1.500 DKK
949471 1.450 DKK
1108281 (Autobud) 1.400 DKK
949471 1.350 DKK
1108281 (Autobud) 1.300 DKK
949471 1.250 DKK
1108281 1.200 DKK
915297 1.150 DKK
979568 1.100 DKK
871653 1.050 DKK
915297 1.000 DKK