2441/​9070

Et par store Napoleon III kaminbukke af forgyldt bronze, hver støbt med putto og brændende urner. Frankrig, 19. årh. H. 40. B. 43. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Grønne irrede pletter.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–50.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?