2439/872
“PH-4/4”. Fatningshus af forniklet metal. Stemplet Pat. Appl. Udført hos Louis Poulsen, 1926–1928.
Brugsslitage, herunder ridser, mærker og anløbninger. Fatning samt skruer til top mangler.
Vurdering
165774 | ||
1106678 (Autobud) | ||
165774 | ||
1106678 (Autobud) | ||
911247 | ||
1106678 |