2314/210
Søkikkert af messing og træ. Mrk. Dolland, London, Day and Night. 19. årh. L. samlet 53 cm. Med læder etui, L. 45,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. april 2023
Vurdering
Hammerslag
21 bud