11926/31
Udsigt til landsby. Sign. Tom Petersen, 21. sept. 1913. Rammemål 52×54.
Sælger oplyser: Intet at bemærke. Ramme med patina.
Kunst, antikviteter & design, 29. juni 2019
Vurdering
Hammerslag