2031/256
C. M. Soya-Jensen (f. Odense 1860, d. København 1912)
“Skibbroen Ribe”. Sign. Soya. J. Olie på lærred. 32×44.
Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
30 bud