Sigvard Bernadotte & Achton Bjørn
Barskab af palisander med to låger, indrettet med Atlas køleskab i højre side. Udført hos Silkeborg Møbelfabrik. H. 79. B. 112. D. 54.
CITES certifikat medfølger.
Garanteres ikke for funktionaliteten. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Moderne kunst og design, 16. december 2014