12046/184
Edvard Petersen (f. København 1841, d. sst. 1911)
Træ studie. Sign. EP. Olie på lærred. 29×41. Indrammet.
Rammen har patina.
Kunst, antikviteter & design, 12. november 2020
Vurdering
Hammerslag