2440/753
Rud. Rasmussens Snedkerier
Entrémøbel af palisander og teak med indbygget højtaler. Udført og mærket 1960'erne hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 86. L. 60. D. 28.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
836510 |